Hakkımızda

Soğutma Dünyası Portalı

Soğutma Dünyası Portalı, Endüstriyel Havalandırma İklimlendirme ve Soğutma Sektörü’nde yer alan haber, etkinlik ve güncel gelişmeleri ziyaretçilere aktarmak amacıyla yayın hayatına başlamıştır.  

İklimlendirme, Soğutma, Isıtma, Otomasyon, Yalıtım ve Enerji ana başlıkları altında hizmet sunan Soğutma Dünyası Portalı, ziyaretçilerin portal ve sosyal medya hesapları aracılığıyla sektör paydaşlarının ve firmalarının faaliyetlerine ve haberlerine ulaşmasını, etkin şekilde iletişim kurulmasını ve güncel bilgiyi hızlı bir şekilde paylaşmayı hedeflemektedir.

Soğutma Dünyası Portalı’nda ve portalımıza ait sosyal medya hesaplarımızda yer vermek üzere firmanıza ait yeni ürün ve mevcut ürünlerinizdeki yeniliklerin tanıtımı, haber, teknik, proje, uygulama gibi yazılarınızı ücretsiz yayımlanmak üzere bizlere iletebilirsiniz. Etkinlik takvimi aracılığıyla sektörümüzde gerçekleştirilen etkinlikleri takip edebilirsiniz.

Banner alanlarına ilişkin fiyatlar ile yıllık anlaşmalarda ve Soğutma Dünyası Dergisi ile birlikte yapılacak olan yıllık paket anlaşmalarda  uygulanacak olan özel indirimli fiyatlar hakkında aşağıda yer alan iletişim bilgileri üzerinden bizlere ulaşabilir, sosyal medya hesaplarından portalımızda yer alan haberleri takip edebilirsiniz.

İletişim
Gülcan ÖRTEL
info@sogutmadunyasi.com
gulcan.ortel@essiad.org.tr

Soğutma Dünyası Dergisi

1997 yılında yayın hayatına başlayan Soğutma Dünyası; Endüstriyel Havalandırma, İklimlendirme, Soğutma Kümesi dergisidir. İçeriğinde ısıtma, soğutma, klima, havalandırma, enerji, yalıtım, otomasyon konularında teknik yazı, makale, haber, ürün tanıtımı, güncel yazılar, röportaj ve söyleşiler ile birlikte sektör paydaşlarının güncel haber, etkinlik ve faaliyetlerine yer vermektedir. 2009 yılından beri Hakemli dergi statüstünde bulunan Soğutma Dünyası dergisi basılı ve dijital olarak yayımlanmaktadır. 

Dağıtım listesi ile birlikte organizasyonlar (fuar katılımları, yurtdışı heyet organizasyonları, sektör sunumu ve teknik geziler, okul ziyaretleri, toplantılar, etkinlikler, seminerler, eğitimler vb.) aracılığı ile okurlarına ulaşmakta, sürekli güncellenen veri tabanı ile dergimizin dağıtımının yapıldığı kuruluşların çeşitliliği arttırılmaktadır.

Yayın Periyodu: Yılda 4 Sayı / 3 ayda bir

Basılı + Dijital Tiraj: 102.000/yıl

Dergi Künyesi

Sahibi
ESSİAD Adına M. Turan MUŞKARA

Sorumlu Yazı İşleri Müdürü
Burak SATOĞLU

Yayın Kurulu Başkanı
Ulaş GÜDÜCÜ

Editör
Prof. Dr. Ali GÜNGÖR

Dizgi & Grafik Tasarım
Gülcan ÖRTEL

Reklam
Gülcan ÖRTEL
info@sogutmadunyasi.com
gulcan.ortel@essiad.org.tr

İletişim
ESSİAD
essiad@essiad.org.tr
0530 412 70 83

Welcome Back!

Aşağıdaki alandan giriş yapın

Yeni Hesap Oluştur!

Formu doldurun

Retrieve your password

Şifre Sıfırlamak için Email veya Kullanıcı adınızı girin!

Add New Playlist