Türkmenistanda Tercih ALDAĞ Oldu

Türkmenistan’ın ilk “akıllı kenti” Arkadağ’da inşa edilen Aba Annayev Uluslararası At Yetiştiriciliği Akademisi’nde Aldağ’ın klima santralleri ve ısı geri kazanım cihazları tercih edildi.

Türkmenistan’da ilk kez devlet önemine sahip şehir statüsü verilen ve Türkmenistan’ın ilk “akıllı kenti” Arkadağ’da inşa edilen ve bölgedeki ilk uluslararası akademi olan Aba Annayev Uluslararası At Yetiştiriciliği Akademisi’nde Aldağ’ın klima santralleri ve ısı geri kazanım cihazları tercih edildi.

Büyük konferans salonu ile kentin çeşitli etkinliklerine ev sahipliği de yapan üniversitede Aldağ Manisa Akhisar Tesisinde üretilen 9.580-35.330 m3/h kapasite aralığında yüzde 100 Taze Havalı Klima Santralleri, 4.250-36.480 m3/h kapasite aralığında Karışım Havalı Klima Santralleri, 500-1.500 m3/h kapasite aralığında Isı Geri Kazanım Üniteleri ve 24.200 m3/h kapasiteli, Dik Tip Havuz Nem Alma Santrali, “Akıllı Kent”in modern yapısı Aba Annaev Uluslararası At Yetiştiriciliği Akademisi’nde hizmet verecek.

Geliştirilerek yenilenen uluslararası sertifikalarıyla Aldağ cihazları, yer aldığı uluslararası referanslarını artırmaya devam ediyor. Bu referanslar, iklim krizinin güdülediği enerji verimliliği yarışında da Aldağ’ın liderler arasında olduğunu kanıtlıyor.

Son Haberler

Welcome Back!

Aşağıdaki alandan giriş yapın

Yeni Hesap Oluştur!

Formu doldurun

Retrieve your password

Şifre Sıfırlamak için Email veya Kullanıcı adınızı girin!

Add New Playlist